UML، زبانی گرافیکی برای بصری سازی، مشخص نمودن، ساخت، و مستند سازی مصنوعات سیستمهای نرم افزاری می باشد. این زبان، روشی استاندارد به منظور نوشتن طرحهای اولیه سیستم ارایه می دهد. UML، تصمیمات و ادراکاتی را در مورد سیستمی که باید ایجاد شود دریافت نموده و به منظور درک ، طراحی ، پیکربندی ، نگهداری، پشتیبانی و کنترل اطلاعات این سیستمها بکار می رود. تجربه های موجود در چند دهه گذشته در مورد تکنیکهای مدلسازی، و نیز بهترین ویژگیها و تکنیکهای نرم افزاری کنونی با هم ترکیب شده و زبانی Unified  و استاندارد بنام UML را پديد آورده اند.

 

مجموعة آموزشي " مدلسازی سیستمهای نرم افزاری توسط UML " كاري از مركز آموزش آشیان (بخش پژوهشی شرکت خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات آشیان) است که در جهت افزايش سطح علمي و كاربردي اساتيد، دانشجويان و متخصصين كامپيوتر در زمينة تحليل،طراحي، و مدلسازی سيستم‌هاي نرم‌افزاري تهيه و تدوين گرديده است. در اين مجموعه علاوه بر استفاده از reference هاي معتبر دانشگاهي، از دانش فني و تجربيات متخصصين شركت در طراحي سيستم‌هاي نرم‌افزاري نيز بهره گیری شده است.

 

اطلاعات موجود در مجموعه آموزشی

 

با مطالعة اين مجموعه قادر خواهيد بود اطلاعات و مهارت‌هاي ذيل را كسب نماييد:

  • درك صحيح از معماري سيستم‌هاي نرم‌افزاري، لزوم مدل‌سازي و استفاده از ابزار‌هايي همچون MSF و RUP
  • تسلط بر مفاهيم موجود در  UMLشامل عناصر، ارتباط ها، نمودارها،  مکانیزمها و ...
  • تكنيك‌هاي مدل‌سازي در محيط نرم افزار Rational Rose
  • تسلط بر مهارت‌هاي پيشرفته در مدل‌سازي، نظیر Business Modeling، Code Generation و ...

  اطلاعات بیشتر ....

-----------------------------------------------------------

جهت خرید آنلاین به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

برای خرید این سی دی می توانید مبلغ 5500 تومان به یکی از حسابهای زیر واریز نموده سپس اطلاعات کامل پرداخت را بوسیله فرم زیر به همراه نشانی دقیق پستی برای ما ارسال نمایید. سی دی در کمتر از 1 روز کاری به نشانی شما با پست سفارشی ارسال می گردد. توجه نمایید فقط بر روی یک سیستم می توانید از این سی دی استفاده کنید.

حساب بانکی :بانک تجارت  شماره حساب  4215505699
حساب بانکی :بانک سامان شماره حساب 1-5858588-800-9301 
حساب بانکی :بانک پاسارگاد شماره حساب 1002800450251 
حساب بانکی : بانک ملت 198882414 ب
شماره کارت :6273532010045649
کلیه حسابها بنام مهدی علیدوست می باشد