امروزه ، سایت ها علاوه بر اطلاع رسانی درباره خدمات و تجارت دارنده آن باید امکان ارایه خدمات مختلف را به مشتریان خود داشته باشند.

پرتال ها این امکان را به ما میدهد تا علاوه بر داشتن سایتی جهت معرفی توانایی های خود خدمات خود را به صورت الکترونیکی ارایه دهیم.

همچنین این قابلیت وجود دارد که اطلاعاتت و مشخصات به سرعت و با کمترین هزینه و صرف زمان به هنگام شود.

 

هر پرتال می تواند شامل بخش متن های ثابت ، ماژول تماس ، گالری تصاویر ، نظر سنجی ، فرم ساز ، فروم یا انجمن ، وبلاگ و خبر و ... باشد و صفحه بندی آن به طور دلخواه تنظیم گردد.

 

از جمله مسائل بسیار مهم در طراحی یک سایت این است که ساختار و محتوا به گونه ای تنظیم گردد تا به آسانی در جستجوگر های فهرست شود و حتی المقدور جز نتایج ابتدایی باشد. پرتال مورد استفاده باید ابزار ها و استاندارد های لازم را داشته باشد و طراح به اصول مربوطه کاملا مسلط باشد.

 

آشیان برای ارائه خدمات طراحی سایت خود از دو سرویس متفاوت با کلاس کاری متفاوت استفاده می کند.

 

1-

mojoPortal

 

موجوپرتال ابزاری بسیار کارآمد و با کاربری آسان است که می تواند برای سایت شما استفاده شود. برای سایت های تجاری و اطلاع رسانی مناسب بوده و پیاده سازی یک سایت کامل شامل ایجاد طرح اختصاصی و پیاده سازی حداقل 20 صفحه با هزینه ای حدود 500 هزار تومان ممکن خواهد بود. در صورت نیاز به ایجاد سرویس های خاص و ماژولهای اختصاصی برای آن نیز می توانید مطابق با نیاز خود درخواست دهید تا با هزینه ای مناسب سایتی مناسب با تجارت خود داشته باشید.

 

2-

 

 

AxCMS یک سیستم مدیریت محتوای حرفه ای است. آشیان به عنوان اولین و تنهای نماینده رسمی شرکت Axinom در ایران مجاز به ارایه خدمات ویژه این سیستم مدیریت محتوا می باشد

این سیستم برای سایتهای حرفه ای و پر محتوا ، سایت های خبری بسیار مناسب است.

 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید